Odwiedź nas na www.ambergold.com.pl
Powrót na stronę główną


Amber Gold Sp. z o.o. jest pierwszym Domem Składowym.
Według polskiego ustawodawstwa przechowywanie i obrót dobrami przemysłowymi w imieniu Klienta jest zastrzeżoną działalnością tylko dla Domów Składowych.
Sprawdź ustawę
Amber Gold Sp. z o.o. jest pierwszym Domem Składowym zarejestrowanym w Polsce po dostosowaniu w 2000 roku przepisów do standardów Unii Europejskiej.
Sprawdź zezwolenie Ministerstwa Gospodarki
Jako Dom Składowy posiadamy zezwolenie i podlegamy stałej kontroli Ministerstwa Gospodarki.
Sprawdź Rejestr Domów Składowych
Wypracowaliśmy dla Państwa ofertę bezpiecznych lokat z atrakcyjnym oprocentowaniem. Lokaty 10% w skali roku bez podatku!
LOKATA W ZŁOTO jest inwestycją alternatywną. Lokata ma w 100% zagwarantowany zwrot kapitału oraz zysk w wysokości 10% w skali roku. Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 PLN. Maksymalna kwota lokaty wynosi 500 000 PLN. Ubezpieczenie lokaty jest bezpłatne!

Amber Gold Sp. z o.o. jest pierwszym Domem Składowym. Według polskiego ustawodawstwa przechowywanie i obrót dobrami przemysłowymi w imieniu Klienta jest zastrzeżoną działalnością tylko dla Domów Składowych. Amber Gold Sp. z o.o. jest pierwszym Domem Składowym zarejestrowanym w Polsce po dostosowaniu w 2000 roku przepisów do standardów Unii Europejskiej. Oferowana przez Amber Gold Sp. o.o. Lokata nie stanowi przyjmowania wkładów pieniężnych płatnych na żądanie lub z nadejściem oznaczonego terminu oraz prowadzenia rachunków dla tych wkładów, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. prawo bankowe (tekst jednolity Dz.U.02.72.665 z późniejszymi zmianami). Przeczytaj regulamin Lokat Domu Składowego Amber Gold (Sprawdź Regulamin)
Copyright © 2010 AmberGold Sp. z o.o. | Kontakt | Regulamin | Mapa strony
Projekt i wykonanie excelo