Odwiedź nas na www.ambergold.com.pl


Wraz z umową otrzymujesz papier wartościowy, który możesz odsprzedać lub może być np. zabezpieczeniem do zaciąganego kredytu.

Dowód Składu (certyfikat) otrzymywany wraz z podpisywaną umową jest jednocześnie papierem wartościowym zgodnie z Ustawą o Domach Składowych. Nasi Klienci mogą zatem wziąć kredyt np. w banku, gdzie Dowód Składu będzie zabezpieczeniem takiego kredytu.

Taki papier wartościowy może wydawać jedynie Dom Składowy. Dowód składu, jest dokumentem potwierdzającym, że Twoje złoto jest fizycznie przechowywane przez Dom Składowy Amber Gold.

Dowód składu jako papier wartościowy,
możesz w każdej chwili odsprzedać
innej osobie, zastawić, czy wykorzystać
jako zabezpieczenie zaciąganego
kredytu.
LOKATA W ZŁOTO jest inwestycją alternatywną. Lokata ma w 100% zagwarantowany zwrot kapitału oraz zysk w wysokości 10% w skali roku. Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 PLN. Maksymalna kwota lokaty wynosi 500 000 PLN. Ubezpieczenie lokaty jest bezpłatne!

Amber Gold Sp. z o.o. jest pierwszym Domem Składowym. Według polskiego ustawodawstwa przechowywanie i obrót dobrami przemysłowymi w imieniu Klienta jest zastrzeżoną działalnością tylko dla Domów Składowych. Amber Gold Sp. z o.o. jest pierwszym Domem Składowym zarejestrowanym w Polsce po dostosowaniu w 2000 roku przepisów do standardów Unii Europejskiej. Oferowana przez Amber Gold Sp. o.o. Lokata nie stanowi przyjmowania wkładów pieniężnych płatnych na żądanie lub z nadejściem oznaczonego terminu oraz prowadzenia rachunków dla tych wkładów, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. prawo bankowe (tekst jednolity Dz.U.02.72.665 z późniejszymi zmianami). Przeczytaj regulamin Lokat Domu Składowego Amber Gold (Sprawdź Regulamin)
Copyright © 2010 AmberGold Sp. z o.o. | Kontakt | Regulamin | Mapa strony
Projekt i wykonanie excelo